Kontakt

- O nás - 

WIN WIN love je módní značka založená na filosofii udržitelnosti. Její podstatou jsou ručně přešívané oděvy, které jsou unikátní právě díky svému secondhandovému původu. Udržitelná móda v našem pojetí znamená odpovědný přístup ke každému kusu oblečení, do kterého někdo jiný před námi vložil zdroje i úsilí na jeho výrobu. Tímto odpovědným přístupem se snažíme prodloužit jeho život a zárověň snížit poptávku po novém. Odpovědnost, respekt vůči zdrojům a okolí jsou hodnoty udržitelné módy, které tvoří přesah módního průmyslu a právě na nich budujeme naši značku. 

Kdo jsme? Není tak důležité, protože značka WIN WIN love nestojí jen na nás jako zakladatelkách, ale také na dívkách kolem nás, ať už jde o zákaznice, modelky, fotografky či naše pomocnice. Tyto WIN WIN girlsstejně jako my vnímají oblečení jako možnost sebevyjádření - příležitost odevzdat určitou hodnotu nazpět tím, že budou pokračovat v již započatém příběhu oděvu.

 Kdybyste i přesto byli zvědaví, kdo za značkou stojí - jmenujeme se Barbora Vilišová a Anna Stárková a pevně věříme, že udržitelnost není pouhým trendem, ale že se stává součástí společnosti, bez které si příští generace nebudou umět módu ani představit.

- Press -
- Kontakt - 
info@winwinlove.eu