Často kladené dotazy

ZA JAK DLOUHO MI PŘIJDE OBJEDNÁVKA?

Objednávky vyřizujeme od pondělí do pátku mimo svátků. Záleží na zvoleném typu doručení. Její cesta k Tobě může trvat 1 – 5 dní. V případě osobního předání si v pátek můžeš vyzvednout objednávku učiněnou nejpozději ve čtvrtek dopoledne, jinak záleží na osobní domluvě. Objednávky přes dobírku vyřizujeme ihned, tzn. do 2 - 3 dnů je můžeš mít u sebe. Jestli se objeví jakýkoli problém, neváhej a kontaktuj nás.

 

JAK MOHU ZRUŠIT OBJEDNÁVKU?

Pro úspěšné zrušení objednávky je nutno dodržet určité časové limity, které závisí na zvoleném způsobu doručení:

•   Osobní převzetí v Praze do 60 minut od dokončení objednávky.

•   Česká pošta do 20 minut od dokončení objednávky.


Pokud na zrušení své objednávky trváš, kontaktuj nás na našem e-mailu, ve kterém nezapomeň uvést své jméno, příjmení a číslo své objednávky. Prosím, ujisti se, že e-mail posíláš včas, to znamená do uplynutí časového limitu uvedeného výše. Čas doručení uvedený v e-mailu bude zkontrolován s časem Tvé objednávky. Poté co je objednávka zaplacena, částka se ihned nepřevede, ale jen vyhradí do doby než uplyne doba pro zrušení. Po zrušení objednávky může trvat 5 až 10 dní než s ní budeš moci opět disponovat.

 

ZA JAK DLOUHO PROBĚHNE VÝMĚNA ČI VRÁCENÍ?

Jakmile odešleš balíček zpět, může trvat až 21 dní, než se dostane opět k nám. Až se tak stane, informujeme Tě e-mailem a dohodneme se podle Tvého přání na výměně, či vrácení peněz. Budeme se snažit, aby vše proběhlo co nejrychleji.

 

JE MOŽNÉ SE DOZVĚDĚT VÍCE O PRODUKTU, KTERÝ MĚ ZAUJAL?

Víme, jak je důležité, aby byl každý kousek přesně podle Tvých představ. Vedle produktových fotografií proto na našich stránkách najdeš velikost, míry i materiál. Pokud chceš vědět víc, neváhej a napiš nám.

 

JAKÝM ZPŮSOBEM MOHU PLATIT?

Na stránkách WIN WIN love můžete platit uvedenými způsoby:

  • PayPal 


  • hotovost (pouze v případě, že jste zvolili – osobní předání)


  • (kreditní karty - tuto možnost připravujeme)